İletişim Mail
 
Kiralamada Güven Ve Doğruluğun Adresine Hoş Geldiniz...
0224 230 00 52
  5.7642 TL   6.3769 TL

Alış Tarihi Saati
 

Dönüş Tarihi Saati
   
Şoför
Bebek Koltuğu
Navigasyon
 

Fiyat Türü

EKOL RENT A CAR
 

2011 yılından beri sektöründe büyüyen Ekol Rent a Car, kusursuz ve güvenilir olmayı ilke edinen firmamız Bursa‘da sizlere hizmet vermektedir.Günlük, kısa dönem ve kurumsal filo kiralamada uzmanlaşmış kadrosu ile geçmişi bugüne taşıyan firmamız, kişi ve şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun cevabı vermektedir.
Ekonomik, kaliteli, güvenilir ilkeler doğrultusunda varolan firmamız kurumsal filo kiralamada şirketlere Özel ÇÖZÜM Ortaklığı ile sektöre farklı bir anlayış getirmiş olup, sizlerle yolunda ilerlemektedir.Varlığınız, varoluşumuzdur düşüncesi ile teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve genişleyen filomuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Firmamız 2011 yılından itibaren EKOL ismi altında siz değerli müşterilerimize lüks araç kiralama hizmeti sunmak amacıyla Çekirge caddesin de hizmet vermektedir.Verdiğimiz lüks hizmet ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz!
EKOL RENT A CAR, kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:
• Ürün kalitemiz, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak
• Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın katkılarını arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek
Bursa rent a car sektöründe araç kiralama koşulları ve müşteri memnuniyeti ile bilinen en iyi markalardan birisi olan Ekol Rent a Car, VIP Hizmetini ahmet@ekolrentacar.net aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır.
 

 
 
 
2012 Hazır Rent A Car Sitesi
I
I
I
I
I
I
batman haberler